PARTY
BUĎTE JEDNIČKY

Ať už jste zase o rok starší, nebo se loučíte se svobodou, je to příležitost, která se má pořádně oslavit! Narozeninovou oslavou v pražském Play Parku se zaručeně stanete středem pozornosti.
cena
od 1199 CZK/OSOBA
včetně DPH
8+ HRÁČŮ

CO OČEKÁVAT

NEJLEPŠÍ ZÁBAVA V PRAZE

Tohle nebude jako když jste měli jako malí narozeniny v mekáči. U nás najdete jenom ty nejlepší hry ve VR. Co takhle třeba prozkoumat egyptskou pyramidu?

HUDBA

Dostanete od nás aparaturu a máme i vlastního DJ, který na přání zahraje každou vypalovačku. Nebo můžete mít i živou hudbu.

OBČERSTVENÍ

Na vaše přání splníme cokoliv. Máme několik dodavatelů, díky nimž jsme schopni rychle zajistit vše, co si budete přát.

SOUKROMÝ PROSTOR

Užijte si narozeninovou párty v soukromí, kde se nemusíte mačkat s ostatními návštěvníky. U nás budete mít k dispozici celé patro.

Zažij tu nejlepší narozeninovou oslavu v Praze!

Přenes se do zcela neuvěřitelných virtuálních světů a užij si soukromou párty s hudbou, cateringem a skvělou výzdobou. Staň se hvězdou večera. Skvělé pití, zábava a fascinující výhled na václavák, jedinečná párty přímo v centru města.

Na výběr máte z několika exkluzivních TOP her pro virtuální realitu. Můžete řešit úkoly v Cosmu, nebo prohledávat starověké památky v kůži obávaných zabijáků - Assassinů! Akčnější povahy zase můžou vyzkoušet Tower Tag, ultimátní sci-fi týmovou střílečku, kterou najdete jenom u nás!

NECHTE NÁM ZPRÁVU

KONTAKT


email: party@vrplaypark.com
tel: +420 607 044 123

Torch Entertainment s.r.o.
Václavské náměstí 782/22, 110 00
Praha 1, Nové Město, Czechia
IČO: 05852242
Spisová značka: C 271480 vedená u Městského soudu v Praze